Aktualności

Znacie i lubicie fanpejdż CEO na Facebooku? Mamy tam już ponad 12 000 fanów! Bardzo dziękujemy i zapraszamy do śledzenia - kilka razy w tygodniu nowe wieści z programów CEO dla Was! Niczego nie przegapicie :-).
Nowe edycje, świetne propozycje! Zapraszamy do udziału w programach Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) w nowym roku szkolnym 2018/2019! Do większości można się już zarejestrować. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy.
Opracowaliśmy nową wersję podręcznika "KOSS. Wiedza o społeczeństwie w szkole podstawowej" dla uczniów klas ósmych. Nasz materiał zyskał pozytywne oceny MEN i na dniach otrzymamy numer dopuszczenia! Podręcznik KOSS będzie dostępny w ofercie WSiP.
Polecamy scenariusze zajęć oraz przewodnik metodologiczny opracowany w ramach kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”, które wspierają nauczycieli i nauczycielki w tworzeniu w klasie klimatu zaufania i przeciwdziałaniu dokuczaniu wśród uczniów i uczennic. Materiały opracowali eksperci współpracujący z CEO.
Z radością informujemy, że Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Centrum Edukacji Obywatelskiej otrzymała akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty. To również dzięki Wam, naszym trenerom, współpracownikom i uczestnikom warsztatów i szkoleń. Dziękujemy!

Strony