Aktualności

Znacie i lubicie fanpejdż CEO na Facebooku? Mamy tam już prawie 12 000 fanów! Bardzo dziękujemy i zapraszamy do śledzenia - kilka razy w tygodniu nowe wieści z programów CEO dla Was! Niczego nie przegapicie :-).
Polecamy scenariusze zajęć oraz przewodnik metodologiczny opracowany w ramach kampanii społecznej Cartoon Network „Bądź kumplem, nie dokuczaj”, które wspierają nauczycieli i nauczycielki w tworzeniu w klasie klimatu zaufania i przeciwdziałaniu dokuczaniu wśród uczniów i uczennic. Materiały opracowali eksperci współpracujący z CEO.
Opracowaliśmy nową wersję podręcznika do wiedzy o społeczeństwie KOSS (Kształcenie Obywatelskie w Szkole Samorządowej) dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej. Właśnie kierujemy nasz materiał do MEN i czekamy na numer dopuszczenia. Gdy go otrzymamy, poinformujemy o tym niezwłocznie! Mamy nadzieję, że w r. szkol. 2018/2019 będziecie mogli korzystać z nowego podręcznika KOSS!
Z radością informujemy, że Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Centrum Edukacji Obywatelskiej otrzymała akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty. To również dzięki Wam, naszym trenerom, współpracownikom i uczestnikom warsztatów i szkoleń. Dziękujemy!
Trwa rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe dla dyrektorów oraz wicedyrektorów szkół i przedszkoli, przewodniczących zespołów przedmiotowych oraz kierowników świetlic z województw mazowieckiego i świętokrzyskiego. Prowadzimy je we współpracy z Collegium Civitas oraz Akademią Pedagogiki Specjalnej i partnerami lokalnymi. Wykorzystujemy 11 lat doświadczeń Studiów Podyplomowych Liderów Oświaty, prowadzonych przez CEO w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności. Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu PO WER.

Strony