Aktualności

Znacie i lubicie fanpejdż CEO na Facebooku? Mamy tam już prawie 10 000 fanów! Bardzo dziękujemy i zapraszamy do śledzenia - kilka razy w tygodniu nowe wieści z programów CEO dla Was! Niczego nie przegapicie :-).
Trwa rekrutacja do programów CEO w roku szkolnym 2017/18! Wystartowały nowe edycje naszych flagowych programów, przygotowaliśmy też dla was sporo nowych projektów.
Życzymy Wam odpoczynku i niezapomnianych, twórczych wakacji! I już dziś zapraszamy do programów CEO w nowym roku szkolnym.
Chcecie poznać ocenianie kształtujące w najbardziej praktyczny sposób? Zapraszamy do OK Zeszytu w ramach programu Szkoła Ucząca Się. Trwa nabór nauczycieli wszystkich przedmiotów z wszystkich poziomów szkół. Dla poszczególnych województw przygotowaliśmy grupy przedmiotowe z określoną liczbą miejsc. W programie m.in. kurs internetowy, spotkania regionalne nauczycieli przedmiotowców oraz webinaria.
Nauczyciele i nauczycielki z mazowieckich szkół wzięli udział w szkoleniach projektu „Weź oddech na Mazowszu”, a następnie przeprowadzili interdyscyplinarne lekcje na temat naszego wpływu na jakość powietrza. Wykorzystali do tego „Scenariusze zajęć na temat niskiej emisji”. Polecamy szkołom z całej Polski.

Strony