Aktualności

Znacie i lubicie fanpejdż CEO na Facebooku? Mamy tam już prawie 10 000 fanów! Bardzo dziękujemy i zapraszamy do śledzenia - kilka razy w tygodniu nowe wieści z programów CEO dla Was! Niczego nie przegapicie :-).
Trwa rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe dla dyrektorów oraz wicedyrektorów szkół i przedszkoli, przewodniczących zespołów przedmiotowych oraz kierowników świetlic z województw mazowieckiego i świętokrzyskiego. Prowadzimy je we współpracy z Collegium Civitas oraz Akademią Pedagogiki Specjalnej i partnerami lokalnymi. Wykorzystujemy 11 lat doświadczeń Studiów Podyplomowych Liderów Oświaty, prowadzonych przez CEO w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności. Zgłoszenia do 15 lutego 2018 r. Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu PO WER.
Trwa rekrutacja do programów CEO w roku szkolnym 2017/18! Wystartowały nowe edycje naszych flagowych programów, przygotowaliśmy też dla was sporo nowych projektów.
Życzymy Wam odpoczynku i niezapomnianych, twórczych wakacji! I już dziś zapraszamy do programów CEO w nowym roku szkolnym.
Chcecie poznać ocenianie kształtujące w najbardziej praktyczny sposób? Zapraszamy do OK Zeszytu w ramach programu Szkoła Ucząca Się. Trwa nabór nauczycieli wszystkich przedmiotów z wszystkich poziomów szkół. Dla poszczególnych województw przygotowaliśmy grupy przedmiotowe z określoną liczbą miejsc. W programie m.in. kurs internetowy, spotkania regionalne nauczycieli przedmiotowców oraz webinaria.

Strony